Контактирајте нас

Руиан литаи мацхинери цо., Лтд

Додај: Индустријска зона Гекианг, град Феииун, град Руиан, провинција Зхејианг, ПР Кина

Тел: + 86-577-65557888

Факс: + 86-577-65551298

Е-маил: салес4@литаи.цц